Neohodnoceno

Gumová nástraha Pro Nymph 18 - 004 Silver Pearl (Sýr) 3cm 15ks

Skladem (5 ks)
Kód: 3677
Značka: Libra Lures
179 Kč
Kategorie: Pro Nymph 18
? Aroma: Sýr
? Délka nástrahy: 3 cm
Druh nástrahy: umělé nástrahy
Hmotnost: 0,8 g
? Potápivost nástrahy: plovoucí
Typ nástrahy: gumové nástrahy

Nástraha Pro Nymph byla postavena na léty ověřeném tvaru, který a těší velké oblibě ryb i rybářů. O účinnosti nymfy existují téměř legendy, designéři značky Libra Lures se však rozhodli ještě zvýšit její účinnost a podrobili ji určité metamorfóze.  Klíčem byla změna průřezu ramen z plochého na kruhový, ramena díky tomu získala přirozený pohyb ve všech směrech. Mnohem tenčí boční nožičky se uvedou do pohybu i při těch nejjemnejších pohybech špičkou prutu. Pro Nymph tak získala úplně nový, jedinečný rozměr účinnosti. Díky univerzálnosti a jednoduchosti použití si rychle získala řadu příznivců.

Všechny nástrahy Libra Lures jsou díky originální receptuře vyrobeny z velmi měkkého materiálu, který je zároveň odolný vůči ostrým zubům predátorů a extrémně flexibilní. Nástrahy Libra Lures jsou opatřeny velmi silným aromatem, zvyšujícím jejich atraktivitu.

UPOZORNĚNÍ: nástrahy Libra Lures nesmí být skladovány s jinými plastovými nástrahami. Při společném skladování s jinými gumovými nástrahymi může dojít k jejich poškození. Pro zachování maximální účinnosti je skladujte v jejich původním obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu